AYI Gayrimenkul

Firma olarak sizlere, kira garantili sistemimizle artık evin yönetimi, kiralaması, kontratı, kontratın takibi, kiraların zamanında ödenmesi ve tahliye işlemleri konusunda mülk sahiplerine ‘düşünmenize artık gerek yok, biz sizin yerinize düşünüyoruz’ diyoruz...

AYI Gayrimenkul Kiralama ve Yatırım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., piyasayı ve değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat, Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir Gayrimenkul Danışmanlık firmasıdır. Emlak Sektörüne Bakışımız Hakkında İnsanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır.

Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz. Bazı sorular vardır: "Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken satarken ve kiralarken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur?

"Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat ve Doğru Yatırım çalışmalarımızdır. Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz.


İş Ortağımız olduğunuz taktirde:

  • Malın mı var, derdin var ! diye düşünmeyeceksiniz.
  • Mülk sahipleri; AYI Gayrimenkul mülkünüzün kiraya verildiğinden itibaren, her ay kiranızı ödemeyi taahhüt ediyoruz.
  • Kiracı ile çıkabilecek sorunu alanında uzman hukuk servisimiz sizin adınıza takip ediyoruz.
  • Kiracınız ödemese bile, kiranızı tam zamanında biz ödüyoruz.


 

SATILIK
230.000,00 TL
Artvin / BORÇKA / BETON KÖPRÜ CİVARI
163 M2 TOPLAM ALAN KULLANIM ALANI 145 m2
SATILIK
220.000,00TL TL
Artvin / MERKEZ / MERKEZ / ARTVİN
145 m2
3+1
SATILIK
138.000 TL
Artvin / ÇARŞI MAH KADİR HALVAŞİ SOK /
m2
SATILIK
125.000,00 TL TL
Artvin / MERKEZ ORTA MAHALLE 7 MART ÖNÜ / MERKEZ
115 M2 m2
3+1
SATILIK
145 000 TL
Artvin / MERKEZ / DERE MAH HABAZOĞLU SOK
100 m2
2+1
SATILIK
110.000 TL
/ ORTA HAYPET YOLU / MERKEZ ARTVİN
m2
SATILIK
100.000 TL
Artvin / GÖKORMAN MEVKİİ / MERKEZ ARTVİN
100 m2
3+1
SATILIK
85.000,00 TL
m2